Cepten Mobil İddaa

Cep telefonunuzun markası ne olursa olsun iddaa sitelerinin mobil versiyonları sayesinde iddaa keyfine bilgisayara ihtiyaç duymadan da devam edebilirsiniz. Akıllı telefonlar için tasarlanmış Mobil İddaa uygulaması ile iddaa programındaki maçları inceleyebilir, maç skorlarını takip edebilir ve kupon sorgulama yapabilirsiniz.

Mobil İddaa

middaa

m.iddaa.com adresinden ulaşabileceğiniz iddaa mobil sayfasını herhangi bir yükleme yapmadan herhangi bir akıllı telefondan kullanabilirsiniz. 5 bölümü bulunan mobil iddaa sayfasında İddaa Programı, Maç Sonuçları, Canlı Maçlar, İstatistik ve Bilet Sorgulama işlemleri yapabilirsiniz.

m.iddaa.com.tr

İddaa Iphone Uygulaması

iphone iddaa

App Store’dan ücretsiz olarak edinebileceğiniz İddaa Uygulaması ile mobil sitede yapabileceğiniz tüm işlemleri İphone veya İpad menüsünden de kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

İddaa App Store indirme linki

Android İddaa Uygulaması

mobil iddaa android

Android marketten ücretsiz olarak indirebileceğiniz iddaa uygulaması ile İddaa Programı, Maç Sonuçları, Canlı Maçlar, İstatistik ve Bilet Sorgulama menülerine telefonunuzdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İddaa uygulaması Google Play linki

 

İddaa sitesinin mobil adresi güncellendi. Artık mobil iddaa sitesine http://mobil.iddaa.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.